Poniżej w rozwinięciu znajdziecie regulamin turnieju.

I.CEL TURNIEJU: Gra w piłkę nożną jako forma aktywnego spędzania czasu wolnego.

II.TERMIN:24.01.2014 Sobota godz.9.00-14.00 rozgrywki w grupie A

godz.14.00-19.00 rozgrywki w grupie B

25. 01.2014  Niedziela  godz.9.00-15.00 faza finałowa rozgrywek

oraz uroczyste zakończenie turnieju.

III.MIEJSCE :HALA WIDOWISKOWO –SPORTOWA   UL. KRÓLOWEJ MARYSIEŃKI W TCZEWIE.

IV. UCZESTNICTWO :Zgłoszenie do turnieju jest jednoznaczne z deklaracją przestrzegania regulaminu Hali sportowej .W zawodach mogą uczestniczyć Dzieci urodzone w 2001 i młodsze posiadające ,aktualną kartę zdrowia ,ważne badania lekarskie oraz dokument ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość. Ubezpieczenie zawodników we własnym zakresie . Organizator zapewnia pomoc medyczną w wyniku urazów powstałych podczas gry natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za stan zdrowia uczestników i udział w rozgrywkach osób chorych.

V.REGULAMIN ROZGRYWEK: w turnieju wystąpi 14 zespołów podzielonych na 2 grupy: A i B w których mecze odbywać się będą systemem „ każdy z każdym” . Drużyny które zajmą miejsca 1-4 w grupach ,utworzą  grupę finałową z zaliczonymi wynikami między zainteresowanymi drużynami z grup eliminacyjnych. Po rozegraniu wszystkich meczów między drużynami  1-4 z grupy A i 1-4 z grupy B zostanie utworzona tabela ,która zadecyduje o kolejności w turnieju .Drużyny które zajmą miejsca 5-7 w grupach eliminacyjnych utworzą grupę walczącą o miejsca 9-14 w turnieju z zaliczonymi wynikami  między zainteresowanymi drużynami z grup A i B.

O kolejności w grupie decydują:

Ilość zdobytych punktów

Wynik bezpośredniego meczu

Różnica bramek

Większa  ilość strzelonych bramek

Losowanie

Czas gry 12 minut(zatrzymywany tylko na żądanie sędziów w sytuacji zinterpretowanej przez nich  jako wyjątkowa)

Boisko-wymiary boiska do piłki ręcznej ,bramki 2x5 ,bez band

Składy- na boisku występuje 4 zawodników plus bramkarz (maksymalna ilość zgłoszonych zawodników 12)

Zmiany w czasie gry-system hokejowy w strefie zmian

Auty wykonujemy nogą do wysokości kolan

Rzuty karny z odległości 9 metrów

Aut bramkowy wprowadzany przez bramkarza ręką na dowolną odległość ,z akcji dowolnie

Bramkarz nie może złapać piłki zagranej nogą przez zawodnika z własnej drużyny ,konsekwencją takiego zagrania będzie rzut wolny pośredni.

Kary indywidualne-wykluczenie z gry 1 lub 2 minutowe (drużyna ukaranego zawodnika gra w osłabieniu do końca kary lub straty bramki ),za niesportowe zachowanie zawodnik może otrzymać czerwoną kartkę – nie może  grać do końca meczu( w zamian za niego wchodzi inny zawodnik po 5 minutach ,lub stracie bramki). Pozostałe przepisy wg .regulaminu PZPN