Gryf 2009 Tczew rocznik 2001 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Medale za awans
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Gryf 2009 TczewCzarni Pruszcz Gdański
Gryf 2009 Tczew   Czarni Pruszcz Gdański
2014-09-27, 14:00:00

Tczew ul. Bałdowska 12

Statystyki przedmeczowe »

Menu główne

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 378, wczoraj: 1585
ogółem: 484 860

statystyki szczegółowe

Najnowszy film

Bramka Pływaka

Ankiety

Jak wypadnie drużyna w sezonie 2014/2015

Odtwarzacz

Losowa galeria

Obóz Sztutowo 2013
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Aktualnoci

Podokręg Malborski ZPN

  • autor: Daniel_W, 2012-11-01 07:27

Komisja Dyscypliny Podokręgu malborskiego Pomorskiego ZPN na posiedzeniu w dniu 31.10.2012r. podjęła następujące decyzje:

 

 

 

Kary nałożone na sędziów:

 

Sędzia główny zawodów na podstawie Art. 82 §1 kara upomnienia za nieterminowe przesłanie sprawozdania z zawodów:

MKO JB/III Grom Nowy Staw – Rodło Trzciano

MKO JC2/III Grom Nowy Staw – Chojniczanka Chojnice

MKO JC2/III Powiśle Dzierzgoń – Olimpico Malbork

MKO JC2/III Powiśle Czernin – Powiśle Stary Targ

MKO JD2/VI Lisovia Lisewo – Rodło Kwidzyn

 

Kara pieniężna na podstawie Art. 86 pkt. b 50PLN dla Sędziego Głównego za ponowne prowadzenie zawodów bez sędziów asystentów w związku z zawodami Pomezania Malbork – Rodło Kwidzyn.

 

 

 

Przewodniczący Komisji Dyscypliny
Ryszard Walendziak



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [206]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

09-2014

wtorek

24

09-2014

środa

godz. 18.00 Badania Lekarskie ul. Ceglarska

TRENING godz. 16.30 ul. Ceglarska 5j

25

09-2014

czwartek

26

09-2014

piątek

TRENING godz. 16.30 ul. Ceglarska 5j

27

09-2014

sobota

Gryf 2009 Tczew - Czarni Pruszcz Gdański - 14:00

28

09-2014

niedziela

29

09-2014

pon.

Ostatnie spotkanie

Gedania GdańskGryf 2009 Tczew
Gedania Gdańsk 4:1 Gryf 2009 Tczew
2014-09-21, 13:30:00
Gdańsk ul. Hallera 201
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Pogoń Lębork 2:3 KP Starogard Gdański
Arka Gdynia SI 19:0 GKS Kowale
Chojniczanka 1930 Chojnice 3:0 Jantar Ustka
Gedania Gdańsk 4:1 Gryf 2009 Tczew
Pomorze Akademia Sportowa 8:1 Korner Korne
Lechia Gdańsk AP 16:0 KS Gryf Słupsk
Czarni Pruszcz Gdański 5:2 Gryf ORLEX Wejherowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7
GKS Kowale - Gedania Gdańsk
Jantar Ustka - Pomorze Akademia Sportowa
Gryf 2009 Tczew - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf ORLEX Wejherowo - Chojniczanka 1930 Chojnice
Korner Korne - Pogoń Lębork
KP Starogard Gdański - Lechia Gdańsk AP
KS Gryf Słupsk - Arka Gdynia SI

Statystyki drużyny