Gryf 2009 Tczew rocznik 2001 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Gryf Cup 2015 wyniki eliminacji
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Gryf 2009 TczewKP Starogard Gdański
mecz towarzyski
Gryf 2009 Tczew   KP Starogard Gdański
2015-02-01, 13:00:00

Tczew ul. Ceglarska 5J

Menu główne

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 1571, wczoraj: 1200
ogółem: 565 967

statystyki szczegółowe

Najnowszy film

Bramka Pływaka

Ankiety

Jak wypadnie drużyna w sezonie 2014/2015

Odtwarzacz

Losowa galeria

Sponsorzy Gryf CUP 2015
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Aktualnoci

Podokręg Malborski ZPN

  • autor: Daniel_W, 2012-11-01 07:27

Komisja Dyscypliny Podokręgu malborskiego Pomorskiego ZPN na posiedzeniu w dniu 31.10.2012r. podjęła następujące decyzje:

 

 

 

Kary nałożone na sędziów:

 

Sędzia główny zawodów na podstawie Art. 82 §1 kara upomnienia za nieterminowe przesłanie sprawozdania z zawodów:

MKO JB/III Grom Nowy Staw – Rodło Trzciano

MKO JC2/III Grom Nowy Staw – Chojniczanka Chojnice

MKO JC2/III Powiśle Dzierzgoń – Olimpico Malbork

MKO JC2/III Powiśle Czernin – Powiśle Stary Targ

MKO JD2/VI Lisovia Lisewo – Rodło Kwidzyn

 

Kara pieniężna na podstawie Art. 86 pkt. b 50PLN dla Sędziego Głównego za ponowne prowadzenie zawodów bez sędziów asystentów w związku z zawodami Pomezania Malbork – Rodło Kwidzyn.

 

 

 

Przewodniczący Komisji Dyscypliny
Ryszard Walendziak



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [242]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

26

01-2015

pon.

27

01-2015

wtorek

28

01-2015

środa

Trening godz. 18 sala SP 7

29

01-2015

czwartek

30

01-2015

piątek

Trening godz. 20.30 hala ZSRiK ul. Czyżykowska (wejście 10 zł od zawodnika)

31

01-2015

sobota

01

02-2015

niedziela

Sparing z KP Starogard godz. 13:00 ul. Ceglarska Tczew

Ostatnie spotkanie

Gryf 2009 TczewKP Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew 2:1 KP Starogard Gdański
2014-11-16, 11:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
GKS Kowale 3:0 KS Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk 0:9 Lechia Gdańsk AP
Chojniczanka 1930 Chojnice 2:1 Pomorze Akademia Sportowa
Jantar Ustka 0:9 Arka Gdynia SI
Gryf 2009 Tczew 2:1 KP Starogard Gdański
Gryf ORLEX Wejherowo 2:3 Korner Korne
Czarni Pruszcz Gdański 2:2 Pogoń Lębork

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
Arka Gdynia SI - Pomorze Akademia Sportowa
Chojniczanka 1930 Chojnice - Pogoń Lębork
Czarni Pruszcz Gdański - Lechia Gdańsk AP
Gedania Gdańsk - KS Gryf Słupsk
GKS Kowale - KP Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew - Korner Korne
Gryf ORLEX Wejherowo - Jantar Ustka

Statystyki drużyny