Gryf 2009 Tczew rocznik 2001 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

Treningi
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Gryf 2009 TczewLechia Gdańsk AP
Gryf 2009 Tczew   Lechia Gdańsk AP
2014-10-25, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Menu główne

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 1226, wczoraj: 1223
ogółem: 513 894

statystyki szczegółowe

Najnowszy film

Bramka Pływaka

Ankiety

Jak wypadnie drużyna w sezonie 2014/2015

Odtwarzacz

Losowa galeria

Gryf 2009 Tczew rocznik 2001
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Aktualnoci

Podokręg Malborski ZPN

  • autor: Daniel_W, 2012-11-01 07:27

Komisja Dyscypliny Podokręgu malborskiego Pomorskiego ZPN na posiedzeniu w dniu 31.10.2012r. podjęła następujące decyzje:

 

 

 

Kary nałożone na sędziów:

 

Sędzia główny zawodów na podstawie Art. 82 §1 kara upomnienia za nieterminowe przesłanie sprawozdania z zawodów:

MKO JB/III Grom Nowy Staw – Rodło Trzciano

MKO JC2/III Grom Nowy Staw – Chojniczanka Chojnice

MKO JC2/III Powiśle Dzierzgoń – Olimpico Malbork

MKO JC2/III Powiśle Czernin – Powiśle Stary Targ

MKO JD2/VI Lisovia Lisewo – Rodło Kwidzyn

 

Kara pieniężna na podstawie Art. 86 pkt. b 50PLN dla Sędziego Głównego za ponowne prowadzenie zawodów bez sędziów asystentów w związku z zawodami Pomezania Malbork – Rodło Kwidzyn.

 

 

 

Przewodniczący Komisji Dyscypliny
Ryszard Walendziak



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [217]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Kalendarium

24

10-2014

piątek

TRENING ul. Ceglarska 5j godz. 18.00 z udziałem zawodników SMS Malbork - wszystkich

25

10-2014

sobota

Gryf 2009 Tczew - Lechia Gdańsk AP - 14:00

26

10-2014

niedziela

27

10-2014

pon.

28

10-2014

wtorek

29

10-2014

środa

30

10-2014

czwartek

Ostatnie spotkanie

Pogoń LęborkGryf 2009 Tczew
Pogoń Lębork 3:1 Gryf 2009 Tczew
2014-10-18, 13:00:00
    relacja »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
Pogoń Lębork 3:1 Gryf 2009 Tczew
KP Starogard Gdański 6:1 Korner Korne
Lechia Gdańsk AP 0:0 Gryf ORLEX Wejherowo
Pomorze Akademia Sportowa 9:1 GKS Kowale
KS Gryf Słupsk 0:2 Jantar Ustka
Chojniczanka 1930 Chojnice 0:6 Gedania Gdańsk
Arka Gdynia SI 13:3 Czarni Pruszcz Gdański

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
GKS Kowale - Pogoń Lębork
Jantar Ustka - KP Starogard Gdański
Gryf 2009 Tczew - Lechia Gdańsk AP
Gryf ORLEX Wejherowo - KS Gryf Słupsk
Korner Korne - Arka Gdynia SI
Czarni Pruszcz Gdański - Chojniczanka 1930 Chojnice
Gedania Gdańsk - Pomorze Akademia Sportowa

Statystyki drużyny