Gryf 2009 Tczew rocznik 2001 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Aktualności:
  • 2014-07-13 Przerwa WAKACYJNA
  • 2014-07-10 11.07.2014 Piątek Wyniki
  • 2014-07-10 10.07.2014 czwartek
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piaski Wąglikowice - Jaguar Gdańsk 4:6
  • GKS Kowale - KS Sulmin 4:0
  • Polonia Gdańsk - GSS Pszczółki 5:0
  • Radunia Stężyca - Gryf 2009 Tczew 6:2
  • Portowiec Gdańsk - Gryf Goręczyno 2:3
  • Orzeł Trąbki Wielkie - Kaszubia Kościerzyna 3:1
  • Santana Wielki Klincz - GOSRIT Luzino 3:0
  • Pogoń Smętowo - Olimpia Sztum 2:2
  • Rodło Kwidzyn - Gryf 2009 Tczew 2:1
  • Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 6:0
  • Powiśle Dzierzgoń - Lisovia Lisewo 9:0
  • Powiśle Pawlice Rakowiec - KP Starogard Gdański 5:0
  • Borowiak Czersk - pauza
  • Orzeł Subkowy - pauza
  •        

Najnowsza galeria

Dobiegniew Mecze
Ładowanie...

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 3 gości

dzisiaj: 56, wczoraj: 260
ogółem: 445 293

statystyki szczegółowe

Najnowszy film

Bramka Pływaka

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Odtwarzacz

Losowa galeria

Turniej w Grudziądzu
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Gryf 2009 Tczew rocznik 2001

                =     

To jest strona klubu

Gryf 2009 Tczew rocznik 2001

który zamierza stać się najbardziej znanym i najlepszym klubem w rejonie pomorskim.

Klub

Gryf 2009 Tczew rocznik 2001

powstał w roku 2009 po złączeniu klubów Wisły Tczew i Unii Tczew i działa do dziś.

PONADTO DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ABY NASZA STRONA BYŁA AKTUALIZOWANA NA BIEŻĄCO

 

 

"SPONSORZY NASZEJ DRUŻYNY"

Z WIELKIM ŻALEM UBOLEWAMY NA BRAK ZAINTERESOWANIA NASZĄ DRUŻYNĄ PRZEZ SPONSORÓW !!!!

To miejsce czeka na twoją reklamę, baner lub logo firmy.

Możesz sprawić radość młodym zawodnikom !!!

 

 

********************

 

 

Mecz 2014-06-21, 11:00


herb Radunia Stężyca 6:2 herb Gryf 2009 Tczew
Radunia Stężyca   Gryf 2009 Tczew

Aktualności

Przerwa WAKACYJNA

  • autor: Daniel_W, 2014-07-13 16:33

Po powrocie drużyny z Turnieju DOBIEGNIEW CUP 2014 trener Dariusz Cesarz ogłosił przerwę wakacyjną dla zawodników, która będzie trwała do 30.07.2014r.

W dniu 30.07.2014r. trener Dariusz C. spotka się ze swoimi podopiecznymi na pierwszym po wakacyjnym treningu o godz. 16.30 na boisku przy ul. Ceglarskiej 5J w Tczewie.

Życzymy wszystkim miłego wypoczynku:

trener

kierownik

i admini strony www


11.07.2014 Piątek Wyniki

  • autor: Daniel_W, 2014-07-10 22:45

 

Półfinały 1/2

Boisko C

8:00 Bielkard 2001 - UKS Śrem  2:3      mecz nr 19

Boisko C

9:00 Akademia Piłkarska 21 Kraków - UKS Stare Kurowo  5:0      mecz nr 20

 

Puchar Pocieszenia

Boisko C

10:00 SKS Unia Swarzędz - KS Błękitni Dobiegniew  5:0     mecz nr 17

Boisko C

11:00 Gryf 2009 Tczew - Orzeł Międzyrzecz  1:2     mecz nr 18


Przegrane drużyny zajmują miejsce 7-8

 

Mecze o miejsca 9-12

Boisko C

12:00 Klaipeda FM (Litwa) - Kolos Stryj (Ukraina)  6:0     mecz 21
13:00 LTS Leśna - ZKS Stilon Gorzów I  0:5     mecz nr 22

Puchar Pocieszenia - Finał - Mecz o V miejsce

Boisko C

14:00 SKS Unia Swarzędz - Orzeł Międzyrzecz  1:0

Mecz o III miejsce

Boisko A

12:00 Bielkard 2001 - UKS Stare Kurowo  2:0

Mecz o I miejsce

Boisko A

14:00 UKS Śrem - AP 21 Kraków  0:1


10.07.2014 czwartek

  • autor: Daniel_W, 2014-07-10 10:54

1/8 finałów

Boisko C

8.00 UKS Śrem – Kolos Stryj (Ukraina)  4:0   
9.00 Bielkard 2001 – The Goal Academy Edynburg (Szkocja)  13:0 
10.00 Akademia Piłkarska 21 Kraków – Klaipeda FM (Litwa)  7:0 
11.00 ZKS Stilon Gorzów I Gryf 2009 Tczew  0:1 Jaworski 1

Boisko F2   Długie

8.00  Orzeł Międzyrzecz – Farma Kalina  3:0    
9.00  UKS Stare Kurowo – LTS Leśna  2:0    
10.00  SKS Unia Swarzędz – Bielkard 2002  2:1   
11.00  KS Błękitni Dobiegniew – Orlik Nowogród Bobrzański  3:1


Mecze  o miejsce 17 - trójmecz  2x 15 min

Boisko C

12.00  SL Salos Poznań – Barlinecka Akademia Futbolu  1:2
12.40 ZKS Stilon Gorzów II – SL Salos Poznań  1:0
13.20 ZKS Stilon Gorzów II- Barlinecka Akademia Futbolu  0:0

Wygrane drużyny zajmują miejsce 17-18 w turnieju, przegrane 19

 

 

dalsze rozgrywki

klik więcej >>>>>>>


09.07.2014 środa

  • autor: Daniel_W, 2014-07-07 21:38

Grupa B

Boisko C
8.00 Gryf 2009 Tczew- Bielkard 2001 Grodno  0:1
8.55 SL Salos Poznań- KS Błękitni Dobiegniew  1:3
9.50 The Goal Academy Edynburg (Szkocja)- Orzeł Międzyrzecz  1:3
14.25 Gryf 2009 Tczew- Kolos Stryj (Ukraina)  0:1
17.10 Orzeł Międzyrzecz- SL Salos Poznań  2:0
18.05 Bielkard 2001 Grodno- The Goal Academy Edynburg (Szkocja)  12:0
19.00 KS Błękitni Dobiegniew- Kolos Stryj (Ukraina)  1:0

 

tabela klik więcej >>>>>>>


Archiwum aktualności


Mini-Chat

Zegar

Reklama

Kalendarium

23

07-2014

środa

24

07-2014

czwartek

25

07-2014

piątek

26

07-2014

sobota

27

07-2014

niedziela

28

07-2014

pon.

29

07-2014

wtorek

Ostatnie spotkanie

Rodło KwidzynGryf 2009 Tczew
Rodło Kwidzyn 2:1 Gryf 2009 Tczew
2014-06-21, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Piaski Wąglikowice 4:6 Jaguar Gdańsk
GKS Kowale 4:0 KS Sulmin
Polonia Gdańsk 5:0 GSS Pszczółki
Radunia Stężyca 6:2 Gryf 2009 Tczew
Portowiec Gdańsk 2:3 Gryf Goręczyno
Orzeł Trąbki Wielkie 3:1 Kaszubia Kościerzyna
Santana Wielki Klincz 3:0 GOSRIT Luzino
Pogoń Smętowo 2:2 Olimpia Sztum
Rodło Kwidzyn 2:1 Gryf 2009 Tczew
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6:0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Powiśle Dzierzgoń 9:0 Lisovia Lisewo
Powiśle Pawlice Rakowiec 5:0 KP Starogard Gdański
Borowiak Czersk pauza
Orzeł Subkowy pauza

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Statystyki drużyny

Buttony

Wsparcie klubu